phone

Маріуполь,
пр-т. Миру, 104

phone

пн-пт: 08:00-19:00

сб-нд: 08:00-13:00

Коронки

Коронку ставлять, якщо зуб зруйнований більш, ніж на половину; Якщо зуб без нерва; якщо тканини зуба схильні до ознак стерання; якщо потрібно підкоригувати візуальні недоліки (приховати щілину між зубами).

Для чого?

"Коронка - зубний протез, який імітує справжній зуб. Її мета зберегти те, що залишилося від зіпсованого зуба або замінити його. Якщо зуба немає зовсім, то в кореневий канал вставляють шкиф або культевую вкладку. Якщо зуб є, але він в непридатному стані, то його по можливості проліковують, пломбують кореневі канали, обточують з усіх боків на 1-2 мм, і потім надягають на нього коронку.

Коронки раздічают по виду використовуваного матеріалу. зазвичай це сплави металів, кераміка, і їх комбінація. Металеві - зручні, довговічні, надають мінімальний негативний вплив на оточуючі здорові зуби, мають високу міцність і биосовместимостью. Основний недолік - неестетичний зовнішній вигляд. Металокераміка - керамічна поверхня і металеву основу. Коронка довговічна. Безметалова кераміка - матеріал володіє високими естетичними показниками, зуби неможливо відрізнити від справжніх. Розрізняють: пресована кераміка (фарфор), оксид алюмінію; діоксид цірконія.Есть Металопластмаса - економічний вид протезування. Підходить для тимчасових коронок. "

Переваги

Протезування коронками має ряд переваг. Це відновлення зовнішнього вигляду і функціоналу зуба, сучасні матеріали дозволяють домогтися повної схожості з рідними зубами, коронки служать тривалий час. Важливою перевагою також є той факт, що на поверхні матеріалу коронок не скупчуються бактерії, що призводять до зубних захворювань.

чому варто лікуватися в "Лекарь"?

about_bg
info_itm

- Профільна спеціалізація всіх докторів

info_itm

- система АнтиСНІД

info_itm

- безкоштовна консультація у будь-якого фахівця

info_itm

- гарантія на роботу від 1 до 3 років