phone

Маріуполь,
пр-т. Миру, 104

phone

пн-пт: 08:00-19:00

сб-нд: 08:00-13:00

Лікування карієсу

Карієс (от.лат. Гниття) - процес ураження бактеріями емалі, а в наслідку і дентину зуба. Карієс буває початковий, поверхневий, середній і глибокий. Чим глибше стадія захворювання, тим складніше процес лікування.

Діагностика

Найпростіший, але ефективний спосіб діагностики - регулярний періодичний огляд порожнини рота у лікаря-стоматолога (мінімум два рази на рік). Також можна самостійно простежити за відчуттями в процесі їжі. Якщо ви відчуваєте дискомфорт в порожнині рота при прийомі холодної, гарячої їжі, а також на солодке або солоне - рекомендується негайно звернутися до стоматолога. Варто відзначити, що карієс може протікати абсолютно безсимптомно і ваш зуб нагадає про себе при досить глибокому процессе.Діагноз ставиться на підставі скарг хворого, результатів візуального обстеження, рентгенографії, даних ЕОД.

Процес лікування

Залежно від стадії карієсу лікар визначає спосіб лікування. Перший етап - гігієнічний очищення поверхні зуба. Другий - якщо карієс глибокий, може знадобитися місцева анестезія (вкрай важливо повідомити лікаря про алергічної реакції на анестезію, якщо така є!). Далі слід зачистка уражених ділянок зуба, пломбування і фінішна полірування пломби.Леченіе карієсу складається з загального та місцевого лікування, а так само профілактичних заходів.

чому варто лікуватися в "Лекарь"?

about_bg
info_itm

- Профільна спеціалізація всіх докторів

info_itm

- система АнтиСНІД

info_itm

- безкоштовна консультація у будь-якого фахівця

info_itm

- гарантія на роботу від 1 до 3 років