phone

Маріуполь,
пр-т. Миру, 104

phone

пн-пт: 08:00-19:00

сб-нд: 08:00-13:00

Знімні протези

Установка знімних протезів небоходіма в разі вікової втрати більшої частини природних зубів, якщо була важка фізична травма, що призвела втрату зубів, а також в разі запущеного пародонтиту, коли відсутні кілька зубів підряд, а зуби, що залишилися не дозволяють зробити надійну установку опор для мостів і коронок.

Для чого?

Являють собою конструкції, які можна знімати і встановлювати самому. Такі протези застосовні в будь-якому віці при повній або частковій адентії (відсутність зубів) .типа: акрилові, нейлонові, бюгельні.

Переваги

"Акрилові - з акрилової пластмаси. Конструкція кріпиться до зубів спеціальними дротяними крючкамі.прі повної адентії протези фіксуються на яснах присосками. Виглядають натурально, прості в догляді, мінімум часу на виготовлення, доступна ціна.

Нейлонові - гнучкий рожевий нейлон повністю зливається з яснами, непомітний для оточуючих. Завдяки пластичності протези можуть бути різного розміру: на кілька зубів або на всю щелепу. Фіксація знімних протезів з нейлону за рахунок кламерів або присосок. На нижній щелепі для кращої фіксації рекомендується використовувати спеціальний клей. Плюси - пластичні і легкі протези, гіпоалергенні, матеріал не накопичує вологу.

Бюгельні протези - єдиний вид, який містить дугового металевий каркас. До нього прикріплені керамічні зубні коронки. Утримується на щелепи за рахунок аттачменті або кламерів. Мікрозамках забезпечують найнадійнішу фіксацію непомітну навіть в зоні посмішки. Плюси. Не викликають атрофії щелепної кістки, виглядають природно, зберігається дикція, рівномірний розподіл жувального навантаження, швидка адаптація.

чому варто лікуватися в "Лекарь"?

about_bg
info_itm

- Профільна спеціалізація всіх докторів

info_itm

- система АнтиСНІД

info_itm

- безкоштовна консультація у будь-якого фахівця

info_itm

- гарантія на роботу від 1 до 3 років